logo Magnesia

JAUNAIS MAGNESIA RED

Magnesia RED apvieno dabiskā magnēzija un sarkano augļu sulas spēku. Tas ir paredzēts ikvienam, kas prot novērtēt lielisku garšu, maigas dzirkstis un neatradicionālu minerālūdens krāsu. Tas viss slēpjas stilgīga dizaina pudelē, kas vairo vienreizējā dzēriena sniegto baudu.

Sarkanā krāsa ir enerģijas un dinamikas iemiesojums. Pamodiniet sevī atraisītību un izpētiet četrus vienreizējus Magnesia Red garšas variantus.

Magnesia RED Avene
Oriģinālā Magnesia ar aveņu sulu - bez mākslīgiem saldinātājiem un konservantiem, toties ar dabiskā magnija devu.
Magnesia RED Zemene
Pavedinošā zemeņu Magnesia ar augļu sulu. Bauda sajūtām, magnija spēks ķermenim.
Magnesia RED Sarkanā jāņoga
Ar magniju piesātinātā Magnesia RED ar sarkano jāņogu sulu. Stilīgs jūsu dzeršanas režīma aksesuārs.
Magnesia RED Greipfrūts
Svaigā, sarkanā Magnesia ar greipfrūtu sulu, pateicoties zemajam kaloriju saturam, cita starpā ir lieliska veselīgam dzeršanas režīmam.

Lai uzlabotu un analizētu šīs tīmekļa vietnes izmantošanu, mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes mēs kopīgojam arī ar saviem sociālo mediju, reklāmas un analīzes partneriem, kuri šos datus var kombinēt ar citu informāciju, kas vai nu iegūta tieši no jums (ko esat tiem sniedzis), vai ko tie ieguvuši tādēļ, ka izmantojat viņu pakalpojumus. Sabiedrības “Karlovarské minerální vody, a.s.” no sīkdatnēm iegūtā informācija nesatur nekādus personas datus. Paliekot šajā tīmekļa vietnē, jūs paužat savu piekrišanu šīs informācijas izmantošanai.