logo Magnesia

Esam atbildīgi

Esam atbildīgi

100 % otrreiz pārstrādājama

Visas minerālūdens “Magnesia” pudeles, arī vāciņus un etiķetes, var no jauna izmantot pārstrādei. Tāpēc neaizmirstiet: kad esat veldzējušies un papildinājuši magnija līmeni organismā, ielieciet pudeles un vāciņus dzeltenajā šķirošanas konteinerā. Tur sāksies tos jaunā dzīve: no tās var iznākt, piemēram, flīss, silts pildījums guļammaisam vai nākamā pudele.

Lai maksimāli izmantotu mūsu pudeles, mēs atbalstam atkritumu šķirošanas un otrreizējās pārstrādāšanas sistēmu EKOKOM. Pateicoties tai, Čehijā atkārtoti tiek pārstrādātas 7 pudeles no 10. Kopā apsaimniekosim arī atlikušās trīs!

Mazāks daudzums PET

Projektējot jaunu pudeli, mēs domājam ne tikai par tās praktiskumu un dizainu, bet arī par saudzīgumu pret apkārtējo vidi. Tāpēc mēs pastāvīgi samazinām pudeļu ražošanai nepieciešamo PET daudzumu.

Kopš 2001. gada gandrīz par ceturtdaļu esam samazinājuši PET daudzumu vienas pudeles izgatavošanai, mazāka ir arī iesaiņojuma plēves un vāciņa masa (par 40 %). Par to jāpateicas Čehijas lieliskajiem dizaineriem, kas gādā par pudeļu izskatu.

Pēdējo mums projektēja Jans Čapeks

Mēs aizsargājam savu avotu

Avots Magnesia atrodas aizsargājamas teritorijas vidū – Slavkovas meža apgabalā, pirmajā (visstingrākajā) ūdens avota aizsardzības zonā. Apvidus ap to ir cilvēka darbības neskarts, un mēs darām visu, lai tā arī paliktu.

Ko vēl par to varat pastāstīt?

  • Ar automātisku mērīšanas staciju palīdzību nepārtraukti sekojam avotu fizikālajām īpašībām, kontrolējam minerālūdens mikrobioloģisko kvalitāti un ķīmisko sastāvu.
  • Mēs stingri ievērojam iepildīšanas noteikumus, lai notiktu avota dabiskā atjaunošanās.
  • Mēs piedalāmies ainavas labiekārtošanā – esam piedalījušies Mņihovas čūskakmens zinātniskās takas izbūvē

Lai uzlabotu un analizētu šīs tīmekļa vietnes izmantošanu, mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes mēs kopīgojam arī ar saviem sociālo mediju, reklāmas un analīzes partneriem, kuri šos datus var kombinēt ar citu informāciju, kas vai nu iegūta tieši no jums (ko esat tiem sniedzis), vai ko tie ieguvuši tādēļ, ka izmantojat viņu pakalpojumus. Sabiedrības “Karlovarské minerální vody, a.s.” no sīkdatnēm iegūtā informācija nesatur nekādus personas datus. Paliekot šajā tīmekļa vietnē, jūs paužat savu piekrišanu šīs informācijas izmantošanai.