logo Magnesia

Mēs atbalstām Čehijas kultūru.

Magnesia ar dabiskas izcelsmes magniju sniedz brīnišķīgu atspirdzinājumu ne tikai jusu veselībai. mēs kopā ar jums apbalvojam vislabākos čehu

Čehijas lauva un Magnesia

Jau kopš 2002. gada kopā ar Čehijas Kinoakadēmiju palīdzam novērtēt vislabākos veikumus kino jomā – mēs esam anketas Čehijas lauva galvenais partneris.

Vairāk par vislabākajām Čehijas filmām vietnē www.ceskylev.cz.

Studentu filma

Palīdzam studentiem nokļūt uz sarkanā paklāja!

Čehijas lauvas ietvaros Magnesia piešķir īpašo balvu vislabākajām studentu filmām.

Gribam atbalstīt jaunos autorus, sniegt viņiem motivāciju tālākam darbam un palīdzēt iziet pasaulē jaunajai Čehijas kino darbinieku paaudzei.

Magnesia balva vislabākajām grāmatām

Mēs esam stāvējuši līdzās Magnesia Litera kritiķu un lasītāju gada balvu dzimšanai. Līdz pat šai dienai izvēlamies vislabākās grāmatas desmit kategorijās, arī vērtējumu Gada grāmatas kategorijā.

Vairāk par vislabākajām Čehijas grāmatām vietnē www.magnesia-litera.cz.

Tālijas balvas vislabākajiem aktieriem

Mēs esam galvenais partneris arī Aktieru asociācijas balvai Tālija par izcilu sniegumu dramatiskā teātra, operas, baleta un mūzikas, deju dramatiskā žanra jomā.

Vairāk par Čehijas izcilākajiem māksliniekiem vietnē www.ceny-thalie.cz.

Lai uzlabotu un analizētu šīs tīmekļa vietnes izmantošanu, mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes mēs kopīgojam arī ar saviem sociālo mediju, reklāmas un analīzes partneriem, kuri šos datus var kombinēt ar citu informāciju, kas vai nu iegūta tieši no jums (ko esat tiem sniedzis), vai ko tie ieguvuši tādēļ, ka izmantojat viņu pakalpojumus. Sabiedrības “Karlovarské minerální vody, a.s.” no sīkdatnēm iegūtā informācija nesatur nekādus personas datus. Paliekot šajā tīmekļa vietnē, jūs paužat savu piekrišanu šīs informācijas izmantošanai.